Plazmový hořák aneb chcete špičkové zařízení na dělení kovů?

I když se to může zdát na první pohled poněkud zvláštní, s kovy se dnes pracuje nejenom v těžkých strojírenských provozech, ale také přidružených kovoobráběcích dílnách nebo zámečnictvích. V těchto podmínkách je nutné kovy relativně rychle, a hlavně efektivně dělit na požadované rozměry, aby nebyly zdrženy navazující procesy. V žádné dílně by proto neměl chybět kvalitní plazmový hořák s integrovaným kompresorem.

Proč integrovaný kompresor?

Plazmový hořák funguje na principu zapálení plynu pomocí elektrického oblouku, přičemž v této chvíli vzniká plazma. Ta díky své teplotě dokáže relativně dobře tavit všechny druhy kovů. Starší řezačky ovšem musely pracovat se speciálním druhem plynu, nicméně moderní hořáky si vystačí pouze se stlačeným vzduchem. A proto je kvalitní plazmová řezačka opatřena integrovaným kompresorem, abyste mohli dělení kovů provádět prakticky kdekoliv bez větších omezení.

Hořák zcela zdarma

Dalším lákadlem ke koupi kvalitní plazmové řezačky je nabídka od specializovaného e-shopu. Ten totiž k řezačce zdarma nabízí hořák a 4 metry dlouhé kabely, abyste nebyli při práci nijak omezeni. Samozřejmostí je pak dostupnost veškerých náhradních dílů za zvýhodněné ceny, které si opět můžete objednat z pohodlí svého domova. Pokud si navíc nebudete s čímkoliv vědět rady, stačí se telefonicky obrátit na zástupce e-shopu.

Maximální tloušťka řezu

I když je plazmová řezačka primárně určena na menší montáže a stavby, hravě si poradí i s tlustými kovovými profily nebo nosníky. Plazma dokáže díky vysoké teplotě dělit velmi kvalitní černou ocel o tloušťce 14 milimetrů, a to za velmi nízké provozní náklady. Velkou výhodou je přítomnost redukčního ventilu s odlučovačem a také manometr společně s ventilátorem chlazení. Díky němu může řezačka pracovat několik desítek minut bez rizika přehřátí.

Špičkový plazmový hořák pořídíte za výhodnou cenu ve specializovaném e-shopu, a to včetně ochranných pomůcek a potřebných náhradních součástek.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram